open-navigation
close-navigation

Лікування хвороб носа

Захворювання носа складають третю частину від всіх захворювань, з якими звертаються в ЛОР клініку. Ніс складна і тендітна система, яка виконує безліч функцій – дихання, зігрівання і зволоження повітря, очищення його від пилу. Тому навіть легке нездужання може доставляти дискомфорт всьому організму.
Захворювання носа можуть бути викликані різними причинами.

Спеціалісти

Обстеження

Вроджені патології носа

Це одна з найпоширеніших причин захворювання носа. У багатьох людей трохи викривлена ​​носова перегородка, що в більшості випадків не приводить до гострих проблем. Але зустрічаються сильні деформації носової перегородки, які звужують носові ходи і призводять до хронічних захворювань. У більшості випадків проблема викривлення носової перегородки вирішується хірургічним шляхом.

Захворювання носа внаслідок травм

Травма носа (закрита, відкрита, зі зміщенням кісткових уламків, без зміщення і т.д) призводить до набряку і гематоми.

Інфекційні та вірусні захворювання носа

Це найпоширеніша причина. До таких захворювань належать риніти. Синусити, гайморити, фронтити і ін.
Риніт – запалення слизової оболонки носа (нежить). Симптоми – чхання, слизові виділення з носа, сльозоточивість. Іноді риніт переходить в хронічну форму, при якій знижується нюх і наявний значний набряк слизової оболонки носа.
Синусит – запалення навколоносових пазух. Причина: інфекції або алергія. Симптоми: закладеності носа, головний біль, температура, відчуття тиску на очі, втрата нюху, іноді зубний біль і набряк обличчя. Лікують за допомогою пункційного дренування навколоносових пазух, антибіотиками та ін. Методами.

Форми прояви синуситу

Всі синусити вимагають екстреного лікування, так як гній з пазух може потрапити в прилеглі тканини і мозок, що загрожує серйозними захворюваннями. Поліпи – розростання слизової оболонки носа, яка перекриває носові ходи і блокує отвори навколоносових пазух, сто веде до утрудненого дихання. Симптоми: закладеність носа, хвороби носоглотки, гугнявий голос, порушення нюху і слуху. У більшості випадків застосовується оперативне лікування. Якщо поліпи виявлені на ранніх стадіях – можливе лікування протизапальними і антигістамінними препаратами.

LOREM
0 +
IPSUM
* 0
DOLOR
0 km
METUS
[ 0 ]

Склерома – хронічне захворювання слизової оболонки носа. Розвивається протягом декількох років і призводить до атрофічних змін слизової оболонки. Носові ходи звужуються, дихання стає утрудненим. Симптоми: закладеність носа, сонливість, занепад сил, головні болі. Лікування, як правило, медикаментозно і інгаляціями.

Профілактика захворювань носа

Уникати переохолодження

Промивайте ніс

Правильно харчуйтеся

У ЛОР-клініці ``Амріта`` ми лікуємо все захворювання носа, в тому числі: