open-navigation
close-navigation

Аудіометрія

“Один із найпростіших та найбільш доступних методів дослідження слуху – порогова тональна аудіометрія, яку ми проводимо у нашій передовій клініці Амріта. Обстеження виконується з метою встановлення слухових порогів і входить до обов’язкового комплексу обстеження слуху для пацієнтів від 7 років.

Діагностична маніпуляція виконується в нашій сучасній шумопоглинаючій камері з використанням спеціальних навушників. Пацієнт фіксує сприйняття звуків натисканням кнопки на пульті. Тональна порогова аудіометрія визначає поріг мінімальної чутності для кожного вуха. За результатами обстеження складається графік – аудіограма. Тривалість дослідження в нашій клініці Амріта становить 10-30 хвилин, а особливої підготовки до проведення не потрібно.

Основні показання до поведення аудіометрії включають гострий та хронічний середній отит, травми голови та вух, погіршення чутності та сприйняття мови та звуків, захворювання нервової системи, новоутворення та пухлини мозку, інсульт, вибір засобу звукокорекції, роботу на виробництві з підвищеним рівнем шуму та вібрацій, а також для дітей з вродженими патологіями слуху чи мови.

Результати дослідження розшифровує лікар, який визначить наявність зниження слуху та подальші дії щодо лікування та реабілітації пацієнта. Важливо відзначити, що у нашій клініці Амріта ми пропонуємо професійне обстеження слуху з використанням передових методів та обладнання для забезпечення найвищої якості медичної діагностики і лікування.”