open-navigation
close-navigation

КТ ЛОР-органів

“Один з основних об’єктивних методів дослідження ЛОР-органів є комп’ютерна томографія, яку ми успішно виконуємо у нашій високотехнологічній клініці Амрита. Вона дозволяє швидко, неінвазивно, безпечно та якісно візуалізувати досліджувані органи. В результаті виконується знімок, що дає відомості про вогнище захворювання, локалізацію, ступінь поширеності.

За допомогою КТ добре візуалізуються структури середнього вуха, внутрішнього вуха, скроневої кістки, порожнини носа, при носових пазух та глотки та лицьового скелету.

Не зважаючи на те, що КТ вважається досить безпечним методом обстеження, все ж метод базується на рентгенівському опроміненні, тож не рекомендується виконувати його більше 2 разів на рік. Також, дослідження виконується тільки після рекомендації лікаря.

Спеціальної підготовки перед дослідженням не потрібно. Робота томографа не викликає ніяких больових відчуттів. Дослідження триває протягом 30 секунд. За цей час томограф збирає всю необхідну інформацію, після чого вона трансформується та виводиться на екран для подальшої розшифровки.

Показання до проведення обстеження включають часті головні болі, порушення носового дихання, черепно-мозкову травму, запалення середнього вуха та придаткових пазух носа, субфебрильну температуру, ризик отосклерозу, доброякісні та злоякісні новоутворення, лікворею, прогресуюче зниження слуху.

У процесі сканування томограф робить величезну кількість знімків, які потім обробляються та трансформуються для перегляду лікарем. Весь процес сканування записується на CD-диск в нашій сучасній клініці Амрита.”