Хірургія ЛОР органів

Хірургія ЛОР-органів – ефективний метод лікування хронічних захворювань.
На жаль, не завжди вдається вилікувати хронічні захворювання вуха, горла, носа. І навіть робота професійних ЛОР лікарів і довга і правильно підібрана фізіотерапія не призводять до бажаного результату. Тривало протікає інфекція виснажує імунну систему і часто клієнт надходить на прийом до лікаря, коли вже проявилися ускладнення. У цих випадках ми рекомендуємо все-таки зважитися на операцію.

У ЛОР клініці «Амріта» ми надаємо широкий спектр послуг з ЛОР хірургії.
Всі оперативні втручання і ЛОР маніпуляції проводяться в умовах загальної або місцевої анестезії з використанням сучасної апаратури. Згідно сучасним міжнародним стандартам операції на придаткових пазухах носа в нашій клініці виконуються ендоскопічним шляхом через невеликий прокол в слизовій оболонці, без розрізів і косметичних дефектів. Додаткові пазухи розкривається внутрішньоносовим способом або через прокол слизової рота.
У нашій клініці використовуються використанні щадні малоінвазивні методи хірургічного втручання, що дозволяє значно скоротити час операції і прискорити процес реабілітації.

Більшість операцій в порожнині носа і на навколоносових пазухах, на глотки і гортані проводяться за допомогою ендоскопічного обладнання. Ендоскоп дозволяє через природні або штучно створені отвори виконувати досить складні операції з мінімальною травматизацією прилеглих тканин.

У ЛОР-клініці «Амріта» ми спеціалізуємося на наступних операціях.
Тонзилектомія – хірургічна операція з повного видалення піднебінних мигдалин разом з сполучно-тканинної капсулою. Виконується при рецидивах гострого тонзиліту або аденоидита, носових обструкціях дихальних шляхів, апное, хропіння і паратонзіллярном абсцесі. До теперішнього часу залишається одним з найбільш поширених оперативних втручань.
Аденотомия з Тонзилектомія – одночасне видалення аденоїдів і піднебінних мигдалин.
Аденотомия класична з ендоскопом – операція проводиться під загальним наркозом. Ендоскопічну трубку вводять через носовий хід, і за допомогою мікрокамери лікар отримує чітке зображення на екран комп’ютера прямо в операційній. Таким чином забезпечується ідеальний огляд для мінімізації пошкоджень тканини. Видалення мигдалини відбувається за допомогою спеціального шейвера – приладу з гострим лезом, який відсікає разросшуюся тканину, подрібнює її і виводить назовні через відсмоктування.
Ендоскопічна септопластика – це щадне оперативне втручання, яке направлено на вирівнювання носової перегородки і корекцію хрящової або кістково-хрящової стінки, а також видалення зайвої тканини. Застосовується, коли спостерігається утруднене дихання, набряки, дихальна недостатність, хронічний синусит а також в ін. Випадках.
Ріносептопластика – комплексна хірургічна операція, при якій виправляють зовнішні дефекти носа і одночасно усувають викривлення носової перегородки.
Отопластика (пластика вушних раковин) – це операція спрямована на усунення відстовбурченими вушних раковин (капловухість), часткову або повну реконструкцію вушних раковин або виправлення асиметрії.
Тімпаношунтірованіе – хірургічна операція при якій в барабанну перетинку вставляється спеціальний шунт, через який утворюється тимчасове сполучення між барабанною порожниною і зовнішнім слуховим проходом, щоб дати можливість евакуювати гній або ексудат. Така операція проводиться в тих випадках, коли немає можливості видалити гній медикаментозно при консервативному лікуванні.
Тимпанопластика – хірургічна операція, яка проводиться для по відновлення перфорованої барабанної перетинки.

ЛОР хирурги

   Послеоперационный период

   У післяопераційний період пацієнт знаходиться в комфортній палаті під пильною увагою високовкалліцірованних чергових лікарів і середнього медичного персоналу.

   У ЛОР клініці “Амріта” є денний стаціонар, де можна проводити післяопераційні процедури в зручне для вас час.

   Russian