ЛОР процедури

ЛОР-процедури – це група маніпуляцій, які проводяться для лікування захворювань ЛОР-органів. ЛОР-процедури є важливою складовою комплексного лікування гострих і хронічних отоларінгологічних захворювань, можуть здійснюватися в амбулаторних умовах, також їх проводять в екстреному або плановому порядку.

Іноді ЛОР процедури проводять під місцевою анестезією.

Найчастіше всі процедури спрямовані на видалення патологічного відокремлюваного (пробок, гною) і чужорідних тіл з порожнин уражених органів, зупинку кровотечі, новокаїнові блокади, введення лікарських препаратів і ін.

В ЛОР клинике Амрта можно провести такие ЛОР процедуры

Ручне промивання лакун мигдалин. При хронічному тонзиліті і ангіні в лакунах піднебінних мигдалин скупчується патологічний вміст, представлене слущенним епітелієм, загиблими лейкоцитами і мікробами. Вміст на зване «пробками», є сприятливим середовищем для розмноження хвороботворних бактерій, що може привести до загострення хронічних захворювань глотки. Тому промивання лакун мигдалин є одним з методів консервативного лікування хронічного тонзиліту, який дозволяє підтримувати хвороба в стадії ремісії.

Вакуумне промивання мигдалин апаратом “Тонзіллор- мм”. Механічне видалення гнійних мас прискорює природний процес одужання, якщо правильно вибрати процедуру. Особливою популярністю користується вакуумна чистка мигдалин, а ще багато пацієнтів довіряють ультразвуку. Якщо говорити про першу процедурі, за допомогою вакууму можна очистити кишені і протоки від гною, забезпечити позитивну динаміку при хронічному захворюванні (ремісія на 6 – 12 місяців). Послідовність дій така: на мигдалини надаватися відсмоктування, тим самим під тиском звільняються лакуни; потім заповнюються лікарським складом, наприклад, розчином антибіотиків; таку процедуру належить проводити вранці і ввечері протягом 10 – 15 днів.

Промивання придаткових пазух по Проец ( “кукушка”) – видалення патологічного вмісту навколоносових (гайморових) пазух методом переміщення рідини. Застосовують при гаймориті, ринітах, аденоїдах, синуситах. Виконується в положенні лежачи. Сольовий розчин вливають в одну ніздрю і отсосом видаляють через іншу. Завдяки інтенсивному току рідини в порожнині синусів створюється негативний тиск, запальне вміст придаткових пазух (слиз або гній) надходить в порожнину носа, а потім вимивається. Промивання по Проетцу проводиться з піднятим м’яким небом для запобігання попадання рідини в ротову порожнину. Необхідного ефекту досягають, просячи пацієнта безперервно вимовляти «ку-ку», за рахунок чого виникло популярне назва процедури – «кукушка».

Пункція і дренування гайморових пазух – застосовується для діагностики діагностики і лікування синуситу. Лікувальна мета виведення патологічних виділень з пазухи, промивання і введення в пазуху ліки.

Пневмомассаж барабанної перетинки – це стимуляція коливання перетинки, які збільшують тонус м’язової тканини. Рекомендується при захворюваннях і станах, що супроводжуються зниженням еластичності барабанної перетинки в результаті запалення.
Під впливом повітряного потоку, м’яз починає рухати перетинку. Така процедура відновлює рухливість. Використовують для відновлення слуху після отитів, при наявності спайок в середньому вусі, приглухуватості та ін. Захворюваннях

Тубус- кварц ЛОР органів – препарат для світлолікування, створює короткі ультрафіолетові хвилі. Такі хвилі ефективно вбивають бактерії. метод ефективний при лікуванні риніту, фарігніта, тонзиліту.

Туалет вуха, видалення сірчаних пробок – здійснюється за допомогою шприца Жане. Спрямована в вухо під тиском рідина вимиває надлишки сірки і звільняє слуховий прохід.

Лечение на аппарате Тонзиллор
Лор процедури. Зозуля. Промивання носа. Днечной стаціонар в лор клініці Амріта

Russian