Лікування ЛОР хвороб для дітей і дорослих

Медікоментозное і хірургічне лікування ЛОР хвороб дітей і дорослих за сучасними міжнародними стандартами, з позицій доказової медицини.

Захворювання ЛОР-органів у дітей і дорослих є однією з найпоширеніших проблем. Біль в горлі, кашель, аденоїди, отит – це далеко не повний перелік проблем, з якими звертаються в нашу клініку.
Дитяча та доросла отоларингологія в нашій клініці – це досвідчені фахівці, які зможуть правильно діагностувати і призначити адекватне лікування.
Поділ отоларингологів на «дитячих», «дорослих» обумовлено значними особливостями будови, функціонування органів, що вимагає індивідуального підходу в діагностиці та лікуванні з урахуванням віку пацієнта.
Іноді маленькі пацієнти примхливі й непосидючі, тому наші лікарі не тільки висококласні лікарі, а й хороші психологи, які вміють знайти підхід до кожної дитини.
Звертаємо вашу увагу на те, що діти значно частіше страждають захворюваннями ЛОР-органів у порівнянні зі старшими людьми. Це обумовлено не сформованим імунітетом, підвищеною секрецією залоз, вузькими носовими ходами та іншими анатомо-фізіологічними особливостями.

Лор-клініка “Амріта” оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє провести огляд дітей і дорослих:

 • максимально комфортно; </ li>
 • безболісно; </ li>
 • інформативно; </ li>
 • з мінімальною травматичністю. </ Li>
  </ Ul>
  Найбільш часті причини захворювань ЛОР органів:
  – інфекційні збудники (кір, дифтерія, грип);
  – фактори навколишнього середовища (холодний вітер, злива, сухе повітря);
  – травми, сторонні тіла;
  – грибкове ураження вушної порожнини;
  – зниження імунітету на тлі загострення хронічної патології, авітамінозу;
  – зміни мікрофлори носоглотки (активація стрептококів);
  – пухлинний процес;
  – часті алергії;
  – неправильний прийом деяких лікарських засобів.У ЛОР -Клініка «Амріта» ведуть прийом лікарі вищої категорії, стаж роботи яких в середньому перевищує 10 років і більше. Щодня до нас звертається 20 і більше пацієнтів.
  Наші лікарі не тільки оглядають і консультують детй, але і самостійно проводять усі необхідні процедури. Висока кваліфікація наших лікарів і хороша технічна оснащеність забезпечує якісне комплексне лікування.

  До ЛОРа варто звернутися, якщо у вас виникли такі симптоми: </ strong>

  – сухий або мокрий кашель;
  – біль в горлі, утруднення при ковтанні;
  – хронічна інфекція носоглотки (фарингіт, тонзиліт, ангіна, аденоїди);
  – нежить, хронічна закладеність носа;
  – порушення дихання через ніс (наприклад відкритий рот уві сні, або хропіння);
  – біль в вухах;
  – часті застуди у дитини.

  Ці симптоми можуть бути сигналом початку отиту, ангіни мул застуди.
  Будь-яке порушення в роботі органів дихання або слуху у дитини-також сигнал, що вам необхідна консультація ЛОР лікаря.
  Не займайтеся самолікуванням «бабусиними методами». Часто це тільки погіршує ускладнення і ускладнює процес одужання.

  Точна діагностика, сучасні методи лікування, засновані на принципах доказової медицини дозволяють швидко вилікувати ЛОР захворювання.
  У ЛОР -Клініка «Амріта» для точної діагностики використовуються ендоскопічні та мікроскопічні дослідження ЛОР органів. Також використання фізіотерапевтичних методів (промивання апаратом «Тонзіллор – мм», фонофорез, інгаляції та ін) гарантують повне і швидке одужання.
  У ЛОР клініці «Амріта» також проводиться ендоскопічна хірургія носа, тонзилектомії, корекція носової перегородки і ендоскопічна аденотомия. Відділення денного стаціонару дозволяє провести повноцінний курс лікування, так як якщо б пацієнт знаходився в лікарні постійно.

  Лікуючий ЛОР лікар після діагностики складає план лікування, призначає необхідні процедури і супроводжує пацієнта до повного одужання.