Кому показана контурна пластика. Чим відрізняється від біоревіталізації та мезотерапії

Контурна пластика як метод ін’єкційної корекції зовнішності дозволяє усунути вікові зміни на шкірі обличчя а також провести корекцію форми та об’єму його ділянок. Все відбувається завдяки заповненню проблемних ділянок спеціальною речовиною – філером. Цей метод є чудовою альтернативою пластичній хірургію, особливо для них, хто боїться скальпеля або бажає отримати ефект в найбільш короткий термін. 

Контурна пластика дозволяє виконати наступні задачі:

  • усунути мімічні зморшки на обличчі, шиї та зоні декольте;
  • провести корекцію контуру обличчя;
  • сформувати підборіддя;
  • змінити величину та форму носа;
  • усунути асиметрію обличчя;
  • збільшити розмір губ та змінити їх форму;
  • ліквідувати опущення повік та «мішки» під очима;
  • усунути опущення кутиків рота;
  • ліквідувати посттравматичні рубці та сліди від акне.

 Інєкції філерів є безпечними та практично безболісними. Процедура триває близько години, однак це залежить від кількості ділянок введення препарату стабілізованої гіалуронової кислоти. Одночасно можна проводити корекцію кількох зон та поєднувати контурну пластику з іншими косметологічними процедурами, що є ще однією перевагою цього методу. Ефект від процедури проявляється миттєво і залежно від особливостей шкіри може тривати від 6 до 18 місяців. 

Спробуємо детальніше розглянути ефекти, які можна отримати при різних локалізаціях проблеми. 

Контурна пластика ділянки верхньої губи

Зморшки навколо рота, або ще їх називають кисетними зморшками є результатом активної міміки губ. Цьому сприяє куріння, стискання губ при прояві нетерплячості чи стримуванні злості. Якщо у молодої особи ці зморшки помітні лише при активній міміці, то з віком вони стають помітними навіть у стані спокою. Для їх усунення достатньо невеликої кількості препарату, введеного під шкіру. Це дозволить позбутися наявних зморшок та попередити появу нових.

Корекція носогубних складок та опущених кутиків губ

Оскільки з віком шкіра втрачає тургор, стає зневодненою та стоншується, мімічні зморшки стають все більш виразними. Це обмовлено тим, що тканини в результаті зменшення в них колагенк, еластину та гіалуронової кислоти, втрачають тургор та опускаються. Загальний вигляд обличчя стає похмурим. Використання філерів у такому випадку створює своєрідний ліфтинговий ефект та усуває проблему.

Подібна ситуація і з проблемою опущених кутиків губ. Людина проти власної волі виглядає засмученою і часами це створює незручності в комунікації з оточуючими. Доводить весь час контролювати міміку чи надмірно посміхатися, щоб  мати задоволений вигляд обличчя. Скорегувати лінію посмішки і додати радісного вигляду теж можна за допомогою контурної пластики. 

Контурна пластика вилиць

Не секрет, що у світі високої моди виразні скули є ознакою привабливості і дівчата намагаються усілякими методами досягнути ефекту запалих щік. Для цього вони виснажують себе дієтами чи намагаються з допомогою багатошарового макіяжу створити подібний візуальний ефект. Але все набагато простіше. Зробити виразнішими скули можна шляхом введення філера, до того ж це виглядатиме цілком природньо і неминуче викличе захоплення та природню заздрість подруг. 

Контурна пластика підборіддя

Підборіддя відіграє важливу роль у  формуванні контуру обличчя, надає симетричності. Контурна пластика з використанням щільних філерів на основі гіалуронової кислоти дозволяє створювати чіткі контури, прибрати «друге підборіддя» та надати обличчю вишуканих рис.  

Контурна пластика носа

Ця методика стала справжнім проривом в косметології, адже дозволяє без жодних розрізів, швів та довгої реабілітації провести корекцію форми носа. Звісно, викривлення носової перегородки чи проблеми з диханням таким методом не усунути, але якщо йдеться лише про візуальні дефекти, то це найкраща альтернатива. Таким чином можна позбутися горбинки на носі, вирівняти асиметрію, скорегувати форму кінчика носа та надати більш витонченої форми.

Контурна пластика мочки вуха

Контурну пластику мочки вуха проводять у разі вродженої недостатності власних тканин мочки вуха, при механічних пошкодженнях, вікових змінах шкіри в цій ділянці та деформації після тривалого носіння важких сережок. Лікар індивідуально підбирає необхідну кількість філера. Ефект після процедури помітний одразу і триває від 12 до 18 місяців.   

Різниця між контурною пластикою та мезотерапією і біоревіталізацією

Принциповою різницею між контурною пластикою та мезотерапією є склад введених речовин та мета процедури. Якщо при контурній пластиці застосовують наповнювачі (філери) на основі гіалуронової кислоти, то при мезотерапії вводять спеціальні комплекси препаратів, що містять вітаміни, мікроелементи та біологічно активні речовини. Вони стимулюють кровообіг  та покращують обмінні процеси, живлять шкіру у місці введення. Ефект після процедури мезотерапії стає помітним через 14 днів, кратність проведення процедури визначається індивідуально.

Якщо біоревіталізація також передбачає застосування гіалуронової кислоти, то вона вводиться не для заповнення дефектів, а для збільшення здатності шкіри до відновлення та її еластичності. Ефект від такої процедури наступає через 3-10 тижнів. Також варто зазначити, що біоревіталізацію рекомендують проводити починаючи з 35 років, в той час як контурну пластику дозволяється робити після досягнення повноліття.